MASKOT ÇAKIR GAZETE GERÇEK’TE

Yılport Samsunspor’un maskotu Çakır, Samsun Büyükşehir Belediyesi’ne ait tramvayda vatandaşları yarın kendi evinde oynayacağı Gaziantepspor maçına davet etti.

MASKOT ÇAKIR GAZETE GERÇEK’TE

KAYNAR’I ZİYARET ETTİLER

Yılport Samsunspor yönetimi tarafından hafta içinde alınan kararla kulübün maskotu olarak Samsun’da 2017 yılında düzenlenen İşitme Engelliler Olimpiyatları’nın maskotu Çakır, kulübün maskotu olarak ilan edilmişti. Üzerlerine kırmızı-beyazlı forma giydiren maskotlar, dün Gazete Gerçek’i ziyaret etti. Gerçek Medya Genel Yayın Yönetmeni Hayati Kaynar’ı ziyaret eden maskotların bundan sonra her hafta içinde şehirde gezerek insanları maça davet edecekleri maç günleri ise saha kenarında gezecekleri belirtildi.

‘EN BÜYÜK REKLAM ARACI’

Yılport Samsunspor’a İsmail Uyanık başkanlığında sezon başında oluşturulan yeni yönetimin başarılı olacağına inandığını belirten Gerçek Medya Genel Yayın Yönetmeni Hayati Kaynar, “Özellikle futbol dünyanın genelinde yaygın olan en büyük reklam aracı. Samsunspor’un bundan sonraki dönemlerde geçmiş yıllarda olduğu gibi şehrin tanıtımında en önemli kuruluş olacağına inanıyorum. Kulübe şampiyonluk parolası ile çıktığı yolda başarılar diliyorum. İnşallah en kısa sürede Süper Lig’de görürüz” diye konuştu.

Gazete Gerçek

Erkan Kaya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER