Mario Gomez, Verdiği Karardan Pişman

Bu sezon oynadığı oyun ve attığı gollerle Beşiktaş'ın olası şampiyonluk durumuna katkısı tartışılamayan Mario Gomez, ayrılık konusunda çevresine aceleci davrandığını için pişman olduğunu söylemiş.

Mario Gomez, Verdiği Karardan Pişman
Tecrübeli forvet Mario Gomez’in, 21 Nisan opsiyonunu bozduğu için pişmanlık duyduğu iddia edildi. Gomez’in hem ailesinin hem de menajerinin baskıları nedeniyle, ayrılık konusunda acele karar aldığını yakın çevresine itiraf ettiği öğrenildi.

Beşiktaş, Alman yıldızın ayrılık kararı nedeniyle Fiorentina’ya sadece 1000 euro ödeyerek Gomez’in bonservisini alma fırsatını kaçırdı. Başkan Fikret Orman’ın daha önce yapılan anlaşma nedeniyle bonservis bedeli ödemeye kesinlikle karşı çıktığı ortaya çıktı. Siyah-beyazlı kulübün, fikrini değiştirerek Beşiktaş’ta kalmak istemesi durumunda Mario Gomez’den, Fiorentina ile anlaşmasını isteyeceği aktarıldı. Yönetim kurulu aksi halde yeni golcü transferi gerçekleştirecek.

Bu arada kalma opsiyonunu kullanmadığına pişman olan Mario Gomez’in yakın çevresine “Böyle bir ortamda mutlu olmamak elde değil. Her şey yolunda gider ve umarım burada kalırım” yorumunu yaptığı kaydedildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER