MARATON GÜLŞEN’DEN SORULUR

Geçtiğimiz ay 40. İstanbul Maratonu’nda 8. olan Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentsporlu Gülşen Kılıç, bu kez 4. Mersin Uluslararası Maratonu’nda koştu. Gülşen, Mersin’de düzenlenen ilk 3 maratonda en iyi 10 sporcu arasına girmeyi başarmıştı ve son yarışı da 6. sırada tamamladı

MARATON GÜLŞEN’DEN SORULUR

130 BİN KİŞİ KATILDI

Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor’un başarılı atleti Gülşen Kılıç, 4. Mersin Uluslararası Maratonu’nda yarıştı. Önceki gün yapılan koşuda Samsunlu sporcu dereceye girmek için mücadele etti. Mersin’de daha önce yapılan 3 maratonda da en iyi 10 sporcu arasına girmeyi başaran Gülşen Kılıç, bu kez yarışı 6. sırada tamamladı. Başarılı atlet 6 farklı kategoride 130 bin kişinin katıldığı koşuda dikkat çeken sporcular arasında yer aldı.

BAŞKAN ŞAHİN’E TEŞEKKÜR

Gülşen Kılıç’ın her gün daha da geliştiğini ve ona güvenin sonsuz olduğunu söyleyen Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor Atletizm Antrenörü Sinan Vural, “Öncelikle bizlere her konuda destek veren Büyükşehir Belediye Başkanımız Zihni Şahin, Kulüp Başkanımız Kadir Koçak ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Gülşen, 42 kilometre 195 metrelik parkurda koşarak ilimizi temsil etti” diye konuştu.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER