Maçta tribünden görüntüler

Kayyum tarafından yönetilen Samsunspor’da Grandmedical Manisaspor maçında tribünlerde ilginç görüntüler yer aldı. 

Maçta tribünden görüntüler

TFF 1. Lig takımlarından Samsunspor, mali ve idari krizin ardından yaptığı genel kurullarda başkan adayı çıkartamayınca takım kayyuma devredilmişti.

Samsunsporlu futbolcular, bugün oynanan Grandmedical Manisaspor maçına “Kalbimizle, duamızla Mehmetçiklerimizin yanındayız” yazan pankartla çıktılar. 

'Osman Baba' diye okunur

Samsunspor’a bugüne kadar 3 milyona yakın destek oluşturan Samsun Valisi Osman Kaymak’a taraftarlar sevgi gösterisinde bulunurken, “Sayın Samsun Valisi Osman Kaymak diye yazılır, 'Osman Baba' diye okunur” şeklinde pankart açtılar. Serbest kaldıktan sonra takıma geri dönen Ufuk Budak ve Çağrı Ortakaya için açılan, “Ufuk’ta para gözüktü Çağrı’n gelsinler” pankart ise dikkat çekti. Vali Osman Kaymak’a sevgi gösterilerinde bulanan taraftarlar, takımdan ayrılıp geri dönen Ufuk Budak ve Çağrı Ortakaya’yı ıslıkladılar.

Karşılaşmanın 40. dakikasında birleşme kararı alan bazı Samsunspor taraftarları arasında kavga yaşandı.

Prim sözü

Ayrıca Samsunspor-Grand Medical Manisaspor maçı öncesi moral, motivasyon amacıyla soyunma odasına giden Vali Osman Kaymak, futbolculara 5 bin TL galibiyet primi söz vererek, başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2018, 16:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER