Lucescu'dan yeni açıklama!

Galatasaray'da Zenit'in teknik direktörü Mircea Lucescu iddiaları sonrası, Lucescu'dan ikinci yanıt...

Lucescu'dan yeni açıklama!

Rumen teknik adam, Türk spor basınında çıkan iddiaları bir kez daha yalanladı. Geçtiğimiz basın toplantısında, "Siz Türk basınını bilmiyorsunuz. Onlar şampiyonluk mücadelesi bitince hemen bir şeyler üretmeye başlarlar. Orada çalışırken çok iyi izlenimler bıraktım. Bu nedenle her sezon sonunda şampiyon olan takım dışındaki 2 büyük takım her zaman göstermelik olarak bana gelirler ve geri dönmemi isterler" ifadelerini kullanan Lucescu, yeni bir açıklama daha yaptı.

"Hakkınızda çıkan İstanbul'a gideceğiniz yönündeki haberlere yönelik neler söylemek istersiniz"? sorusunu yanıtlayan Lucescu, oğluyla birlikte çıkan iddialardan haberdar olduğunu belirtti.

LUCESCU'NUN İLGİNÇ ANISI

71 yaşındaki teknik adam, "Kariyerimi Shakhtar'da izlediyseniz, iki-üç Türk takımı, kim şampiyon olamadıysa beni teknik direktör olarak getirir. Benim için güzel bir durum çünkü Türkiye'de iz bıraktım. Ama çıkanlar sadece hikaye, başka da bir şey yok. Şu anda başka bir hikaye üretiyoruz, oğlumla birlikte Türkiye'ye gideceğim. Oğlumla beni birlikte yazmışlar. Bunların hiçbiri doğru değil. Türk basını böyle şeyleri sever. Daha önce bir hikaye daha vardı. Gazetecilerden biri soyunma odasına gelip elimi sıktı, resim çekti, ertesi gün manşette harika bir röportajım vardı ama ben onlarla konuşmamıştım. İstanbul'da 14 milyon insan var, birçok spor gazetesi çıkıyor. Bunların hiçbiri umurumda değil" sözlerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER