Ladik penaltılarla BAL'a tutundu

Ladik Belediyespor penaltı atışlarına giden play-out maçında Termespor’u 4-3’lük skorla geçerek yeni sezonda da yoluna BAL’da devam etmeye hak kazandı.

Ladik penaltılarla BAL'a tutundu

Ladik Belediyespor, play-out maçında Termespor’u 4-3’lük skorla geçerek yeni sezonda da yoluna BAL’da devam etmeye hak kazandı.
EŞİTLİK BOZULMADI
Bölgesel Amatör Lig (BAL) 4. Grup’ta Samsun takımları arasında ikinci sırayı alan Ladik Belediyespor ile Süper Amatör Lig ikincisi Termespor dün play-out müsabakasında karşı karşıya geldi. 19 Mayıs Stadı’nda oynanan maç büyük bir heyecana sahne oldu. İki takımın kontrollü futbol oynadığı ve savunmasında hata yapmamaya dikkat ettiği maçın normal süresi golsüz beraberlikle bitti. Uzatma devrelerinde de gol sesi çıkmayınca seri penaltı atışlarına geçildi.
BÜYÜK SEVİNÇ YAŞADILAR
Yapılan seri penaltı atışlarını Ladik Belediyespor 4-3 kazanarak BAL’da kaldı. Termespor ise yeni sezonda tekrar Süper Amatör Lig’de mücadele edecek. Ladik Belediyesporlu futbolcuların kazandıkları maçın sonunda kendilerini destekleyen taraftarları ile büyük bir mutluluk yaşadı. Önümüzdeki sezonda Samsun’u BAL’da Ladik Belediyespor, Çarşambaspor ve Atakum Belediyespor temsil edecek.
Mustafa ATASEVEN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER