KULÜP TARİHİNDE İLK KEZ

Yılport Samsunspor’un kuruluşundan bu yana ilk kez tanıtım filmi çekiliyor. Kulüp Başkanı İsmail Uyanık’ın talimatı ile başlatılan projenin yönetmenliğini ise Samsunlu Yönetmen Fuat Yılmaz yapıyor

KULÜP TARİHİNDE İLK KEZ

DEĞİŞİM DEVAM EDİYOR

1965 yılında kurularak profesyonel liglerde yer almaya başlayan ve Türk futbolunun köklü takımlarından biri haline gelen Yılport Samsunspor’da, kulübün başkanının İsmail Uyanık’ın olmasının ardından değişim hızla devam ediyor. İlk kez kulübe başkan olduğunda kırmızı-beyazlı kulübün uzun yıllar Süper Lig’de kalmasını sağlayan başarılı başkan Uyanık, yine önemi büyük olan bir işe daha imza atıyor.

YÜZDE 70’İ TAMAMLANDI

Samsunlu Yönetmen Fuat Yılmaz’la yapılan işbirliği ile Yılport Samsunspor’un göğsünde taşıdığı Atatürklü armasının üzerinden tanıtım filmi çekiliyor. Profesyonel olarak kulübün tesisleri ve stadını tanıtan bir projeye imza atılıyor. Filmin yüzde 70’lik oranda tamamlandığı öğrenilirken, Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkmasının yüzüncü yılı olan 19 Mayıs 2019 tarihine kadar bitirileceği belirtildi.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER