Korukır'ın İstifası Kabul Edilmedi

Yeni Malatyasor maçından sonra istifa ettiğini belirten Samsunspor Teknik Direktörü Engin Korukır'ın istifası Samsunspor Yönetim Kurulu tarafından kabul edilmedi

Korukır'ın İstifası Kabul Edilmedi

YÖNETİM KABUL ETMEDİ

Samsunspor’un evinde oynadığı Yeni Malatyaspor maçında Teknik Direktör Engin Korukır’a taraftarlar büyük tepki göstermişti. Müsabaka sonrası ise düzenlenen basın toplantısında konuşan Korukır, taraftarların maç boyunca kendisini istifaya davet etmesine değinerek, "Artık burada görev yapmayacağım. Herkese hakkımı helal ediyorum" diye açıklama yapmıştı.  Korukır’ın yönetime istifasını sunduğu, fakat yönetimin kabul etmediği belirtildi.

KAYSERİ’YE BİRLİKTE GİDECEĞİZ

Konu ile ilgili açıklama yapan Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, “Hocamız maçtan sonra aşırı duygusal olduğu için öyle bir karar almış. Kulübe geldikten sonra oturup konuştuk. Kayseri Erciyesspor maçına birlikte gideceğiz. Hocamızla 1 yıl daha sözleşmemiz var ama ligi tamamladıktan sonra tekrar oturup konuşulur. Şu an Engin Korukır ile devam ediyoruz. Bir sorunumuz yok. Kayseri Erciyesspor maçı bitene kadar da kimseyle bir görüşme yapmayacağız” dedi.


Fatih TUTAR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER