Köpekbalıklarından Gazete Gerçek’e ziyaret

Gazete Gerçek Spor Muhabiri Mustafa Ataseven’i, Samsun Oliympian Ragbi Kulübü Başkanı Erkan Göral ile birlikte sporcular ziyaret etti.

Köpekbalıklarından Gazete Gerçek’e ziyaret

Gazete Gerçek Spor Muhabiri Mustafa Ataseven’i, Samsun Oliympian Ragbi Kulübü Başkanı Erkan Göral ile birlikte sporcular ziyaret etti. Ataseven’e verdiği destekten dolayı teşekkür eden Göral, 55 numaralı forma hediye etti

Türkiye 7'li Ragbi Bölgesel Ligi ön eleme maçları 16 takımın katılımı ile 29-30 Temmuz 2017'de oynanmış, Doğu ve Batı Grubundan 4'er takım finalde mücadele etmeye hak kazanmış köpekbalıkları lakaplı Samsun Oliympian Ragbi Kulübü finalleri ikinci tamamlamıştı. Samsun ekibinin verdiği mücadeleyi gazete sayfalarına taşıyan Spor Muhabiri Mustafa Ataseven’i, Samsun Oliympian Ragbi Kulübü Başkanı Erkan Göral ile birlikte sporcular ziyaret etti.

55 NUMARALI FORMA HEDİYE ETTİLER

Göral ve sporcular ikincilik kupası ile birlikte Ataseven’e kendilerine verdiği haber desteğinden dolayı teşekkür ederek, takımlarının 55 numaralı formasını hediye etti. Ataseven ise Samsun’u başarıyla temsil eden takımı kutlayarak nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Ataseven, bundan sonraki mücadelelerinde başarı dileği kulübe her zaman yaptığı haberlerle destek vereceğini söyledi. 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER