Kocaman'dan sert açıklama!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Teleset Mobilya Akhisar maçının arkasından açıklamalarda bulundu.

Kocaman'dan sert açıklama!

"BEŞİKTAŞ'I YENDİĞİMİZE PİŞMAN ETTİLER"

"Oyunun özellikle ilk 25-30 dakikasında her şey istediğimizi gibiydi. Biraz daha yaratıcı olabilirdik. Akhisar'ı iyi kontrol ettik ve oyuna hükmettik. Temel sıkıntı, 25'ten sonra aşırı istek, oyunu bireyselleştirmeye götürdü ve burada Akhisar'ın istediği oldu. Bu bizim oyundaki hatamızdı, onun dışında bireysel hatalar da oldu. Bunları bir şekilde düzeltebilirdik ama 1. dakikadan itibaren gözüken bir şey vardı. Bizi Beşiktaş'ı yendiğimize pişman ettiler. Alper'i hangi kararla attığını anlamak mümkün değil. Geçen hafta Neto için bir şey söylemedik. İsmail'in hareketiyle ilgili de konuşmadık. Babel yüzde 1000 vurdu devam. Bütün hafta Beşiktaş'ı hakem kararıyla yenmişiz gibi bir hava estirildi. Beşiktaş Başkanı konuştu. Bu adam, geçen sene Bursa maçında Quaresma'yı 3 kez atmadı, sonra adil yarışalım diyoruz? Daha maçın başında Bülent Yıldırım'ın vücut dili çok net gözüktü. Hayırlı, uğurlu olsun."

"KAFASI BULUTLUYDU"

Alper'in kırmızı kartında ne gördü? Faulü bize verdi diye düşündüm. Ne gördüğünü sordum? Ben art niyetli bir şey göremedim. Geldik, baktık topa doğru hamle yapıyor. Bu kadar kolay kırmızı kart enteresan. Bu hakem geçen sene Quaresma'yı atamayan hakemdir. Hakemler maalesef skorları belirliyorlar. Güç dengelerinde ciddi bir fark var, bu çok net bir şekilde gözüküyor. Bu maçtaki oyunun karşılığında bunu söylemiyorum. 5. dakikadan itibaren Bülent Yıldırım oyunun kontrolünü eline aldı. Arıyordu, bir şey yapmayı arıyordu. Kafası bulutluydu. 

"GEREKENİ YAPACAĞIZ"

Fenerbahçe Kulübü gerekeni yapacaktır, yapmaya muktedir, umarım yapar. Beşiktaş Başkanı arka arkaya üç gün yaptığı açıklamaların iz düşümünü gördük. Seçilmiş bir hakem buraya gönderildi diyemem. Sezgilerime göre konuşuyorum. Bülent Yıldırım'a 'Neden' sorusunu kamuoyu sorsun. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER