Kimseye karşı kolay teslim olmayacağız

Ümraniyespor ile deplasmanda büyük bir puan savaşı vereceklerini belirten Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, “Kimseye karşı kolay teslim olmayacağız” dedi.

Kimseye karşı kolay teslim olmayacağız

KARAKTERLERİNİ KOYUYORLAR

Elazığspor maçını değerlendiren Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, “Bu süreçte kazanılan her puan çok önemli. Oyuncu arkadaşlarımız her maç üzerine koyarak oynuyorlar. Sahaya karakterlerini koyuyorlar. Rakiplerimize üstünlük koyarak mücadele ediyoruz. Son 3 maçımızda rakipten üstündük. Tabi takım bizim istediğimiz seviyede değil. Şuan bizim için birinci planda mücadele var. Oyuncularımız da bunu yerine getiriyor. Şu anda önemli olan maçları az pozisyon vererek ve gol görmeden tamamlamak. Bunun yanında gol atarak maçları kazanmak istiyoruz” diye konuştu.

 

ZARAR VERMEK İSTEMİYORUZ

Ümraniyespor ile deplasmanda karşılaşacaklarına dikkat çeken Özköylü, “Önümüzde Ümraniyespor maçı var. Müsabaka öncesi sakat olan Ercan ile Canberk’in durumları aynı. Yine bizim gibi alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren bir takımla oynayacağız. En azından ellerinde alternatif oyuncuları var. Biz genç oyuncularımıza güveniyoruz ama onları oynatarak onlara da zarar vermek istemiyoruz. Büyük bir puan savaşı olacak. Kimseye karşı kolay teslim olmayacağız. Dört maçımız kaldı. Her maçımızı kaybetmeden tamamlamak istiyoruz. Çünkü her puan bizim için çok önemli” dedi.

Fatih TUTAR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER