Kayseri Dönüşü Bırakıyor

Alima Yeni Malatyaspor maçı sonrası istifa ettiğini açıklayan ve yönetim tarafından istifası kabul edilmeyen Teknik Direktör Engin Korukır, “Başkanımızla konuştum, bırakmak istediğimi söyledim. Son bir maçımız kaldı. Ondan sonra görevimi tamamlayacağım” dedi

Kayseri Dönüşü Bırakıyor

HİÇ BEKLEMEDİM

Alima Yeni Malatyaspor maçı sonrası istifa ettiği açıklayan Samsunspor Teknik Direktörü Engin Korukır, yönetimin istifasını kabul etmemesi üzerine dün yeniden takımın başında idmana çıktı. Samsunspor'un Teknik Direktörü Korukır, antrenmandan önce Alima Yeni Malatyaspor maçında taraftarın kendisine ve futbolculara yönelik eleştirilerine çok üzüldüğünü belirterek, "Hiç beklemedim. Geldiğimiz süreç ve yaptığımız iş belli. Bu zor süreci sadece ben bilmiyorum, herkes biliyor” diye konuştu.

SON MAÇIMIZ KALDI

Zor bir dönemde geldiğine dikkat çeken Korukır, “Bazen istenen her şey olmuyor. Puan farkını kapatmak zor. Başkanımızla konuştum, bırakmak istediğimi söyledim. Son bir maçımız kaldı. Ondan sonra görevimi tamamlayacağım. Benim 2017'ye kadar mukavelem var ama önemli değil. Benim kırgınlığım yok ve kalbimden kötü bir şey geçmiyor. Taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Bizi hep desteklediler. Hepsinden Allah razı olsun. Takımımız da K.Erciyesspor karşılaşmasında elinden geleni yaparak Samsun'a mutlu dönecektir" dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER