Kayınpederim İftira Attı

Samsun'da 26 yaşındaki Hüseyin Ç., çocuğunu göstermeyen eşi 26 yaşındaki E.Ç.'nin kaldığı babaevini kurşunladığı iddiasıyla polis tarafından gözaltına alındı. Fakat Hüseyin Ç., böyle bir olay yapmadığı anlaşılınca serbest bırakıldı

Kayınpederim İftira Attı

Olay, İlkadım İlçesi Kalkanca Mahallesi'nde meydana geldi. 14 ay cezaevinde yatan Hüseyin Ç., tahliye edildikten sonra kaçarak evlendiği eşi E.Ç. ve oğlunu babaevine gönderdi. Daha sonra Hüseyin Ç.’nin iddiasına göre karısını baskı altına alan ailesi onu geri göndermedi. Bu olaylar üzerine 20 gündür oğlunu görmeyen Hüseyin Ç., kayınpederinin evine gitti. Gitmeden önce telefonla bunu söyleyen Hüseyin Ç.’ye kapı açılmadı. Telefonla da kendisine hakaret edildiğini söyleyen Hüseyin Ç., daha sonra şikayet üzerine ‘evin kapısına 2 el ateş edildiği iddiasıyla’ gözaltına alındı. Polis merkezine de arandığını duyarak kendi giden ve orada iddiaları tümüyle reddeden Hüseyin Ç., ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

 

‘KAPILARINDA AĞLADIM’

Hüseyin Ç., ifadesinde “Üzerime atıl olan suçlamaları kabul etmiyor. Olay günü oğlumu çok özlediğim için kayınpederimin evine gittiğim doğrudur. Burada kapıyı bana açmadıkları gibi şahsıma hakaret de edilmiştir. Çocuğumu görmediğim için kapılarında ağladığım da doğrudur ama silahlı bir eylem gerçekleştirmedim. Kayınpederimin üzerine kayıtlı silahı vardır, inceleme yapılmasını istiyorum. Kendisi bana iftira atmıştır” dedi.

 

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER