Kağıt toplayarak geçimini sağlayan Kibar'dan anlamlı destek

Kağıt toplayarak geçimini sağlayan Kibar Keskin'in Samsunspor'a yaptığı 555 TL anlamlı yardım karşısında Vali Osman Kaymak, teşekkür belgesi ile onurlandırdı.

Kağıt toplayarak geçimini sağlayan Kibar'dan anlamlı destek

Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsunspor'a yardım kampanyasına 555 TL yatırarak destek veren , geçimini kağıt toplayarak devam ettiren Kibar Keskin’i makamında ağırlayarak  teşekkür belgesi verdi.
Ziyarette Kibar Keskin yaptığı konuşmasında, “Sayın Valim, öncelikle beni davet ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Türkiye’nin yarısını verseniz beni bu kadar memnun edemezsiniz. Siz benim başımın tacısınız. Bu lafıma inanın. Bana verdiğiniz bu teşekkür belgesini evimin en baş köşesinde asacağıma söz veriyorum” dedi.
Vali Osman Kaymak ise, “Kibar amca, Samsunspor'a yardım kampanyasına yaptığın destek ve fedakarlıktan dolayı sana çok teşekkür ederim. Senin verdiğin destek çok yüksek bir değerdir. Milyonlardan kıymetlidir. Yapmış olduğun destek, kampanyamızın önemli bir tanıtım yüzü olmuştur. Biz her zaman senin yanındayız. Bir ihtiyacın olduğunda valiliğimizin kapıları sana her zaman açıktır” ifadelerini kullandı. 
Vali Kaymak konuşmasının ardından Kibar Keskin’e teşekkür belgesi verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER