İYİ YOLDAYIZ

Yeni sezon hazırlıklarının ilk etabını Bolu’da sürdüren takımımızın kaptanlarından Aytaç Sulu, “Takım ruhunu geliştirmek bizim işimiz. Bu konuda iyi yoldayız. Takım ruhu yavaş yavaş yükseliyor” dedi.

İYİ YOLDAYIZ

KAMP YOĞUN GEÇİYOR

Kulübümüzün Medya Direktörü Murat Sandıkçı’nın hazırlayıp sunduğu Bire1 programının konuğu olan Aytaç Sulu, yeni sezona iyi hazırlandıklarını belirterek, taraftarların bu sene sahaya yüzde yüzünü veren bir Samsunspor izleyeceğini söyledi. Aytaç Sulu, “Kampımız çok yoğun geçiyor. Takım olarak iyi ve sert çalıştık” diye konuştu.

HOCAMIZ BİZİ TAKDİR ETTİ

Yapılan hazırlık maçlarını değerlendiren Aytaç Sulu, “Hazırlık maçları biraz zor oluyor. Çünkü yeni gelen takım arkadaşlarımızla ilk defa oynuyoruz. Hocamızın yeni bir sistemi ve taktiği var. Onları Kocaelispor maçında uygulamaya çalıştık ve yaptık. Hocamız da bizi taktir etti. İyi yaptığımız şeylerde vardı, kötü olan şeyler de vardı” dedi.

KAPTANLIK GURUR VERİCİ

Takım kaptanı olduğu için gururlandığını belirten Sulu, “Kaptanlık benim için gurur verici bir şey. Samsunspor kulübünün bana verdiği görevi layıkıyla yapmak istiyorum. Almanya’daki takımımda birkaç senelik kaptanlığım var. Bunun tecrübesini ve nasıl olması gerektiğini biliyorum. Takım kaptanı olmak kolay değil ama zor da değil” dedi.

TAKIMDA ARKADAŞLIK ARTTI

Takım ruhunun geliştiğinin altını çizen Aytaç Sulu şunları söyledi: “Takımda arkadaşlık değişti. Geçen senelerden çok farklı oldu. Bu sene arkadaşlık çok var. Akşamları antrenman sonrası 10-12 kişi beraber oturuyoruz. İlk geldiğimde bunu görmemiştim. Takım ruhu gelişiyor. Bu hocamız da dikkatini çekti. Tecrübeli oyuncular buna dikkat ediyor.”

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER