İşte Pepe'nin ilk sözleri

Beşiktaş'ın yeni transferi Pepe, imza töreni öncesi açıklamalarda bulunuyor.

İşte Pepe'nin ilk sözleri

Real Madrid'le sözleşmesi sona erdikten sonra Beşiktaş ile anlaşmaya varan Pepe, Vodafone Park'ta BJK TV yayınında konuşuyor.

MENAJERİME 'BEN BU KULÜPTE OYNAYACAĞIM' DEDİM

Beşiktaş'ı temsil etmekten dolayı çok muyluyum. Umarım burada Beşiktaş taraftarına mutluluklar yaşatabilirim. Beşiktaş taraftarından ilk mesajlar gelmeye başladığında bir kan bağım oluştu. Bir anda sempatim oluştur. Konfederasyon Kupası'nda karar vermiştim, 'Ben bu kulüpte oynayacağım' demiştim. Daha sonra menajerime Beşiktaş'ta oynamak istediğini söyledim. Dün görüşmeleri sonlandırdık, bizim için uzun bir gündü.  

TARAFTAR ETKİLİ OLDU

Evet 'Kartal pençesi'ni yapmadan rahatlamadım. Bu süreçte Beşiktaş taraftarının bana ve aileme yolladığı mesajlar karar almamı kolaylaştırdı. Beni çok isteyen kulüpler vardı. İngiltere ve Fransa'dan talepler vardı. Taraftar, bu kararı vermemde çok etkili oldu. Oynadığım tüm takımlarda fizik olarak ve ruh olarak her şeyi verdim. Beşiktaş'ta da bu böyle olacaktır. Gelmeden benimsedim. Burada çalışarak sahada her şeyi vereceğime söz veriyorum. Taraftar takımlarıyla gurur duyacaktır.

QUARESMA'DAN FİKİR ALDIM

Quaresma Porto'da bana çok gol attırıyordu. Onunla inanılmaz bir istatistik yakalamıştık. Transfer sürecinde ondan sürekli fikir aldım.  Adriano ile El Clasico'da rakiptik. O zaman rakiptik ama artık aynı takımdayız.

ŞAMPİYONLAR LİGİ...

Şampiyonlar Ligi, ligle bağlantılı bir kupa. Öncelikli olarak lig de başarılı olmalıyız. Hedefimiz her zaman ileriye gitmek olacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER