'İşi sıkı tutacağız'

Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor, yarın ilk devrenin son maçında Bolu Belediyespor'u ağırlayacak. Kırmızı-beyazlılar kazanarak devre arasına girmek istiyor. Antrenör Gökhan Çokşen, "İşin başından sonuna kadar sıkı tutacağımız bir karşılaşma olacak" dedi

'İşi sıkı tutacağız'

SON HAZIRLIK BUGÜN


Voleybol Bayanlar 1. Lig B Grubu'nda 2. sırada yer alan Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor, ilk devrenin son maçında yar Bolu Belediyespor'u konuk edecek. Hedefi Sultanlar Ligi'ne yükselmek olan kırmızı-beyazlı temsilcimiz, play-off mücadelesi veren rakibi karşısından galip ayrılarak devre arasına girmeyi planlıyor. Temsilcimiz son hazırlıklarını bugün yapacak.


PUAN FARKINI AÇMAK İSTİYORUZ


Rakibini iki önemli oyuncuyu kadrosuna dahil ettiğini belirten Ankentspor Antrenörü Gökhan Çokşen, "İlk dört potasına girme olasılığı yüksek bir takım. Bizde bu maçtan 3 puan alıp alt tarafla aramızdaki puan farkını açmak istiyoruz. Devre arasında iki haftalık bir süre var. Puan farkını açarak önümüze rahat bakmak istiyoruz. İşin başından sonuna kadar sıkı tutacağımız bir karşılaşma olacak" dedi.

Mustafa ATASEVEN

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER