İpekoğlu sis engeline takıldı

Samsunspor'un anlaşmaya vardığı ve sabah saatlerinde Samsun'da olması beklenen Teknik Direktör Engin İpekoğlu'nun uçağı sis engeline takıldı. 

İpekoğlu sis engeline takıldı

Alpay Özalan'dan sonra boşalan teknik direktörlük görevine getirilen Engin İpekoğlu'nun uçağı sisten dolayı rötar yaptı. Dün 1+1 yıllık anlaşmaya varılan Engin İpekoğlu, eşyalarını almak için İstanbul'a gitti. Bu sabah gelmesi beklenen İpekoğlu hava muhalefetinden dolayı akşam saatlerinde Samsun'a gelecek. Samsunspor takımı bu akşamki idmanına, İpekoğlu'nun İzmir'den gelen yardımcıları yönetiminde çıktı. 

Başkan Tutu: "Yarın her şeyi açıklayacağım. Hoca yarın takımın başında olacak"
Yarın bir basın toplantısı düzenleyeceklerini söyleyen Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, "Bütün merak edilen soruları yarın açık yüreklilikle cevaplayacağız. Haca eşyalarını toplamak için akşam İstanbul'a gitti. Sabah uçağı sisten kalkamadığından dolayı gelemedi. Sıkıntı Ordu havaalanından değil İstanbul havaalanından kaynaklandı. Hocanın yardımcıları İzmir'den geldiği için onlar geldi. Bu akşam hoca gelecek. Gece kulüpte olacak. Yarın da takımının başında olacak. Basında çıkan hoca konusu, transferler ve Kazım beyle yaptığımız anlaşmanın gereğini yarın yapacağımız basın açıklamasında paylaşacağım" dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2017, 08:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER