‘İnşallah şampiyon oluruz’

Yılport Samsunspor’un büyük bir camia olduğunu belirten kaleci Ahmet Altın, “İnşallah sezon sonu şampiyon oluruz. Taraftarımız da her maç bizi gelip destekliyorlar. Bizim için itici bir güç” dedi

‘İnşallah şampiyon oluruz’

‘KENDİNİ KANITLAMAK GEREKİYOR’

Yılport Samsunspor başarılı file bekçisi Ahmet Altın, her hafta düzenlenen 1 Taraftar 1 Futbolcu programının konuğu oldu. Soruları cevaplayan Ahmet Altın, “Futbolun en önemli kuralı fair-play yani adil oyun. Bir futbolcu hayatının en zor zamanları elinde olmayan şeylerdir. Bu da sakatlık. Aksihar’da oynadığım zaman çapraz bağım kopmuştu. Her gittiğin yere bir geçmişle geliyorsun. Geldiğin yerde de kendini kanıtlamak gerekiyor” dedi.

‘KALECİNİN PERFORMANSI TAKIM İÇİN ÖNEMLİDİR’

Ahmet Altın, “Sezon başında kulübede başlamıştım. Sonrasında da kaleye geçtim. İlk maçın Bodrum deplasmanıydı. Kalecinin performansı takım için çok önemlidir. İnşallah sezon sonu şampiyon oluruz. Samsunspor büyük bir camia bir marka. Taraftarımız da her maç bizi gelip destekliyorlar. Bizim için itici bir güç. Biz onlarla daha güçlü oluyoruz. Desteklerini esirgemesinler” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER