İLK YARIYA GÖRE 1 PUAN AZ TOPLADI

Yılport Samsunspor ilk devrenin 13 haftasında 27 puan toplamıştı. Kırmızı-beyazlılar, ikinci yarının 13 haftasında ise 26 puan toplayabildi. Samsun temsilcisi, ligin ilk devresine göre, ikinci yarıdaki performansı ile 1 puan az toplayabildi

İLK YARIYA GÖRE  1 PUAN AZ TOPLADI

LİDERLE PUAN FARKI 4 OLDU

Yılport Samsunspor’da gündem hakem hatalarından dolayı kaybedilen puanlar oldu. Nuri Asan Tesisleri’nde Kulüp Başkanı İsmail Uyanık ve Genel Menajer Mustafa Aztopal açıklamalarda bulundu. Kırmızı-beyazlıların, 30 haftalık periyodu ardında bırakırken, lider Keçiöröngücü ile arasındaki puan farkının da 4’e çıkmasına engel olamadı. Son iki haftada puan kayıpları yaşayan Yılport Samsunspor’un ligin ilk devresindeki 13 haftalık performansının, ikinci yarıdaki ilk 13 haftalık performansı ile gerisinde kaldı. 

TAŞKIN GİTTİ, TAŞDEMİR GELDİ

Ligin ikinci yarısının ilk iki haftasına Teknik Direktör Taner Taşkın ile çıkan Samsun ekibi, yolların ayrılmasının ardından Teknik Direktör İsmet Taşdemir’le anlaşma sağlamıştı. Kırmızı-beyazlılar, sezonun ilk 13 haftasında 27 puan topladı. İkinci devrenin ilk 13 haftasında ise 26 puanı hanesine yazdırabildi. Yılport Samsunspor bu performansı ile ilk yarıya oranla 1 puan az toplayabildi. Kırmızı-beyazlılar şu anda 63 puanla ligin üçüncü sırasında yer alıyor. 

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER