‘İLK ÜÇ İÇİNDE OLMAMIZ MEMNUNİYET VERİCİ’

İBA Kimya TED Ankara Kolejliler maçı hazırlıklarını sürdüren Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor’un Antrenörü Fatih Işıldar, “Yorucu ama bir o kadar da zevkli bir 11 haftayı geride bıraktık. Lig sıralamasında an itibariyle ilk üç içinde yer almamız memnuniyet verici” dedi

‘İLK ÜÇ İÇİNDE OLMAMIZ MEMNUNİYET VERİCİ’

‘ZORLU BİR 11 HAFTAYI GERİDE BIRAKTIK’

Voleybol Bayanlar 1. Lig B Grubu’nda mücadele eden Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor, Pazar günü 12. Hafta maçında konuk edeceği İBA Kimya TED Ankara Kolejliler maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Antrenör Fatih Işıldar, bu önemli karşılaşma öncesinde açıklamalarda bulundu. Işıldar, “Takım olabilme adına her geçen maç biraz daha ilerleme kaydettiğimiz, eksiklerimizi görüp düzeltmeye çalıştığımız, ağır ama emin adımlarla ilerlediğimiz ve birbirimizi daha iyi tanıdığımız yorucu ama bir o kadar da zevkli bir 11 haftayı geride bıraktık. Lig sıralamasında an itibariyle ilk üç içinde yer almamız memnuniyet verici” dedi.

‘VOLEYBOL SEVERLERİN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ’

Işıldar, “Daha oynayacağımız çok önemli ve zor maçlarımızın olduğunu ve hiçbir şeyin garanti olmadığını biliyoruz. Özellikle bu hafta sonu kendi evimizde oynayacağımız Ankara TED Kolejliler maçı ve takip eden hafta deplasmanda oynayacağımız Bolu maçı çok çok önemli. Eğer bu maçları lehimize sonuçlandırabilirsek, inşallah çok avantajlı bir durum elde etmiş olacağız. Bunun bilincinde olarak bütün hazırlıklarımıza devam ediyoruz. Dolayısıyla hafta sonu İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nda oynanacak olan TED Ankara Kolejliler maçımıza değerli Samsunlu voleybolseverlerimizi davet ediyoruz, desteklerini bekliyoruz” diye konuştu.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER