İLK HAZIRLIK MAÇI FATSA’YLA

Yılport Samsunspor devre arası hazırlıkları kapsamında ilk hazırlık maçını Samsun’da Fatsa Belediyespor ile oynanacak. Kırmızı-beyazlılar, diğer hazırlık maçlarına ise Antalya kampında devam edecek

İLK HAZIRLIK MAÇI FATSA’YLA

İLK İDMAN YARIN AKŞAM

Yılport Samsunspor’un devre arasında ilk hazırlık maçını hangi takımla oynayacağı belli oldu. Kırmızı-beyazlılar 3. Lig Grup’ta mücadele eden Fatsa Belediyespor ile Samsun’da karşı karşıya gelecek. Yarın toplanarak yeni sezon hazırlıklarına başlayacak olan Samsun ekibi, 5 Ocak tarihine kadar Samsun’da idman yapacak. Pazar günü yapılacak olan ilk idman ise saat 18.00’de Nuri Asan Tesisleri’nde başlayacak.

12 GÜN SAMSUN, 15 GÜN ANTALYA

12 gün Samsun’da kalacak olan Yılport Samsunspor’un, Fatsa Belediyespor oynayacağı hazırlık maçının ise önümüzdeki hafta sonu yapılması bekleniyor. Kırmızı-beyazlılar, 5 Ocak tarihinden sonra ise Antalya kampında devre arası hazırlıkların sürdürecek. Burada da 15 gün boyunca idman yapacak olan kırmızı-beyazlılar, ardından ikinci devrenin ilk maçında konuk olacağı Amedspor maçı için direk Diyarbakır’a geçecek.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER