İlk 10’a gireriz

Samsunspor Basketbol Takımı Başantrenörü Gökhan Taştimur, Samsunspor'un organizasyon konusunda geçmişinden gelen deneyimi ile ligin kalburüstü kulüplerinden biri olduğunu söyledi

İlk 10’a gireriz

UZUN BİR MARATON

Samsunspor Basketbol Takımı Başantrenörü Gökhan Taştimur, Samsunspor'un organizasyon konusunda geçmişinden gelen deneyimi ile ligin kalburüstü kulüplerinden biri olduğunun altını çizdi. Taştimur, “Bütçemize kısıtlı demeyelim ama bu yılki planımız ve programız doğrultusunda bu şekilde gerçekleşti. Sonuçta bizim bu yıl tamamıyla uzun bir maratonun başlangıcını yapmamız gerekiyordu ve bunu da çok da iyi yaptığımızı düşünüyorum. Samsunspor gerçekten vizyonu, marka değeri çok yüksek olan bir kulüp. Kesinlikle iddia ediyorum Türkiye'de gerek Süper Lig'de gerekse de Türkiye Basketbol Ligi'nde yer alan toplam 32 takım arasında şu anki organizasyon, bize verilen değer, ofislerimiz, çalışma koşulları ve kullandığımız malzemeler başta olmak üzere her türlü imkanımızla herhalde ilk 10'a gireriz diye düşünüyorum” dedi.

MÜKEMMEL ORGANİZASYON

Taştimur, “Samsun'da sporu destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum. Çok mükemmel bir organizasyondayız, daha da iyi olacağını tahmin ediyorum. Burada kendimizi daha da geliştirirsek, herkesin tahmininden daha iyi sonuçlara imza atmamız sürpriz olmayacaktır. Başında dediğim gibi bu yıl gideceğimiz yere kadar gitmeyi hedeflerken aynı zamanda benim bütün kişisel heyecanım 3-4 değerli oyuncuma çok ciddi değerler katmak ki bunun için var gücümüzle çalışıyoruz. Sanırım bunu da Eskişehir'de gerçekleştirilecek olan Federasyon Kupası'nın ilk ayağında ‘ben skor açısından söylemiyorum’ basketbol takımı kimliğini kazanmış bir vaziyette orada herkese yansıtacağımızı düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER