‘İki santrafor alınacak’

Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, iki santrfor ve bir kaleci transferini kesin olarak gerçekleştireceklerini söyledi. Taşkın, “Başkanımız transfer konusunda bizlere tam yetki verdi. Alım gücümüz de var. Mutlaka eksik olan bölgelere bizi hedefe taşıyacak oyuncuları transfer edeceğiz” dedi

‘İki santrafor alınacak’

TFF 2. Lig ekiplerinden Samsunspor, basınla tanışma toplantısı düzenledi. Nuri Asan Tesisleri'nde gerçekleştirilen basın toplantısına Teknik Direktör Taner Taşkın, açıklamalarda bulundu.

Şu ana kadar 10’dan fazla oyuncuyu transfer etmelerine rağmen bazı mevkilere transferin devam edeceğini vurgulayan Taner Taşkın, “Şu anda santrfor mevkiine bir transfer yapılmadı. O bölgede eksiklerimiz var. Oraya iki oyuncu transfer edeceğiz. Elimizde mevcut olan oyuncular da var. Onlarla beraber üç kişiyle o bölgeyi kapatacağız” dedi. 

‘FURKAN KIYMETLİ BİR KALECİ’

Taşkın, “Kalede de Furkan yalnız kaldı. Kendisi iyi ve kıymetli bir kaleci. Ekibim de kendisine çok güveniyor. Onunla rekabet ortamını sağlayacak bir tane daha iyi kaleci alacağız. Üç tane de stoperimiz var. Bir tane daha stoper alalım mı, almayalım mı diye tartışıyoruz. Bunun kararını da en yakın zamanda vereceğiz. Yani iki tane santrfor, bir tane kaleci olmazsa olmazımız. Bazı oyuncuları aldık, elimizdeki mevcut oyuncular da var. Hazırlık döneminde Erzurum’daki hazırlık maçlarında verim alamadığımız bölgeler olursa oralara da takviye yaparız. Başkanımız transfer konusunda bizlere tam yetki verdi. Alım gücümüz de var. Mutlaka eksik olan bölgelere bizi hedefe taşıyacak oyuncuları transfer edeceğiz” diye konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2018, 10:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER