'Herkes haddini bilecek'

Bandırmaspor’un resmi sosyal medya hesaplarından yapılan kışkırtıcı açıklamalar için konuşan Zeren, “Herkes haddini bilecek. Burası Samsunspor kulübü. Bu tür beşinci sınıf amatör sözlere gerek yok” dedi

'Herkes haddini bilecek'

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, Bandırmaspor maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Son maçın final maçı havasına geldiğine dikkat çeken Zeren, “Bizim ligin ikinci yarısındaki tüm maçlarımız bu atmosferde geçti. Keşke bu maça kalmasaydı. Artık kendi seyircimiz önünde çıkıp mücadelemizi edeceğiz. Bandırmayı kendi sahamızda yenip sezonu mutlu bitirmek istiyoruz. Takım, yönetim ve taraftarımız birlik içinde maça hazırız. Hiçbir sıkıntı yok. Kendi sahamızda iyi sonuçlar alan bir takımız. Mutlu sonla bitireceğimize inanıyorum” dedi.

EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLAYACAĞIZ

Bandırmaspor’un resmi sosyal medya hesaplarından yapılan kışkırtıcı açıklamalar için de konuşan Zeren, “Aslında biz bunlara cevap vermeyi düşünmüyoruz. Samsunspor özel bir kulüptür ve buraya gelen tüm takımlar bizim misafirlerimizdir. Bandırma’yı en iyi şekilde ağırlayacağız. Ama herkes haddini bilecek. Burası Samsunspor kulübü. Kimse Samsunspor üzerinden kimse provokasyona kalkmayacak. Çünkü ortamı germenin herkes zararını çok fazla görür. Bu tür beşinci sınıf amatör sözlere gerek yok” ifadelerini kulandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER