HEPSİ A TAKIM HAVASINI SOLUYACAK

Yılport Samsunspor’un altyapısında forma giyen futbolcular, Teknik Direktör Taner Taşkın’ın istediği bölgelere A takımda antrenmanlara çıkacak. 15 günde bir iki oyuncu takımla birlikte çalışacak. Performansları göre de değerlendirme yapılacak

HEPSİ A TAKIM HAVASINI SOLUYACAK

OYUNCULAR SÜREKLİ DEĞİŞECEK

Yılport Samsunspor’da yeni bir uygulama başladı. Kırmızı-beyazlı kulübün altyapısında forma giyen futbolcular A takımla birlikte antrenmanlara çıkmaya başladı. Teknik Direktör Taner Taşkın’ın istediği mevkilere göre iki oyuncu antrenmanlara katılacak. A takımın idmanına çıkan iki futbolcu 15 gün boyunca A takımla birlikte çalışacak. Taşkın’ın belirlediği süre sonunda ise antrenmanlara çıkan oyuncunun yerine altyapıdan başka isimler gelecek.

DEĞERLENDİRİLECEKLER

Kırmızı-beyazlıların U19 takımında forma giyen Tunahan Okur ile Şahan Bora İlgin, başlatılan uygulamada A takımla birlikte antrenmanlara çıkan ilk oyuncular oldu. Devre arası veya sezon sonunda antrenmanlara çıkan futbolcuların durumları değerlendirilecek ve performanslarına göre profesyonel imza atıp atmayacaklarına karar verilecek. Alınan bu kararın ardından altyapıdaki futbolcuların büyük sevinç ve heyecan yaşadıkları öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER