‘HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ’

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, “Buradan değerlerimizden ödün vermeden kendi karakterimizden daha aşağı seviyelere indirmeden, futbol anlayışımızla bu işi başarmak zorundayız. Kolay değil. Hep beraber bu işi başaracağız" dedi

‘HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ’

‘HİÇ BİR ŞEYİN GARANTİSİ YOK’

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, Ankara Demirspor karşılaşması sonrasında açıklamalarda bulundu. Ligde kolay maç olmadığını ifade eden Başkan Uyanık, “Hiçbir şeyin garantisi yok görüyorsunuz. Alışık olmadığımız bir futbol var. Özellikle rakipler zamandan çok çalıyorlar. Sert oynayıp aynı zamanda hakemi de etkiliyorlar” dedi.

‘BU İŞİ BAŞARMAK ZORUNDAYIZ’

Alınan 3 puanın önemli olduğunu belirten Başkan Uyanık, “Bunlar bizim istediğimiz şekiller değil ama mecburuz. Buradan kendi değerlerimizden ödün vermeden kendi karakterimizden daha aşağı seviyelere indirmeden futbol anlayışımızla bu işi başarmak zorundayız” dedi.

‘SAMSUN’UN ÇOCUKLARIYIZ’

Başkan Uyanık, “Kolay değil hep beraber bu işi başaracağız. Samsun şehrinin Samsunspor takımına bakışı Türkiye de her zaman örnek şehir olmuştur. Samsun’un çocukları hep beraber geldik. Elimizi taşın altına koyduk. Seyirciler bizler yöneticiler, bizler hep beraber Samsunsporluyuz. Samsun'un çocuklarıyız. Herkes sorumluluğunun farkında inşallah her şey güzel olacak” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER