Hedefimizi 6 maç belirleyecek

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, “Hedefimizi net olarak belirlemek için ilk yarının sonunu görmemiz lazım. Bunun için 6 maçımız çok önemli” dedi.

Hedefimizi 6 maç belirleyecek

ALTI PUANLIK MAÇ

Samsunspor’un deplasmanda oynayacağı Manisaspor maçı öncesi Sportif Direktör Coşkun Zeren önemli açıklamalarda bulundu. Manisaspor karşılaşmasını 6 puanlık maç olarak gördüklerine dikkat çeken Zeren, “Uzun haftalardır deplasmanda kazanamıyoruz. O anlamda da bu maç önemli. Bu haftayı çok iyi geçirdik. Sakatlar olan oyuncularımız da hızla iyileşiyor ve maçta takımdaki yerlerini alabilecekler” dedi.

 

İLK YARIYI BİTİRMEK LAZIM

Manisa’ya kazanmak için gideceklerini belirten Zeren, “Kazanırsak çok şey kazanmış olacağız. Alt sıralardan kurtulmak için çok önemli bir maç. Hatalar yapmazsak, fırsatları değerlendirirsek 3 puanı alacağımıza inanıyoruz.  Ayrıca bizin net hedefimizi belirlemek için ilk yarıyı görmemiz lazım. Daha 6 maçımız var. Bu maçları tamamladıktan sonra önümüze bakacağız. İlk hedefimiz bu sene ligde kalmak ve borçları en alt seviyeye getirmek” diye konuştu. Fatih TUTAR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER