HEDEF 17’DE 17

Samsunspor A.Ş. ortaklarından ve Yılport Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, “Samsunspor’u tekrar Süper Lig’de görmek için her şey yapılacaktır. 17’de 17 yapacak kadroyu oluşturmak istiyoruz” dedi

HEDEF 17’DE 17

‘GEREKLİ TALİMATI VERDİM’

Samsunspor A.Ş. ortaklarından ve Yılport Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, önemli açıklamalarda bulundu. İlk devreyi üçüncü sırada tamamlayan kırmızı-beyazlılarda bir yandan transfer görüşmeleri devam ederken, Yıldırım takımın Süper Lig’e dönmesi için her şeyin yapılacağını söyledi. Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık’a güvendiğini söyleyen Yıldırım, gerekli talimatında verdiği belirtti.

‘HER ŞEY YAPILACAK’

Ligin devre arasında Kulüp Başkanı İsmail Uyanık tarafından eksiklerin giderileceğinin sinyalini veren Yıldırım, “Kulüp Başkanımız İsmail Uyanık’a, bu takımın şampiyon olması için ne gerekiyorsa yap dedim. Maddi ve manevi olarak arkanda dururum. Samsunspor’u tekrar Süper Lig’de görmek için her şey yapılacaktır. 17’de 17 yapacak kadroyu oluşturmak istiyoruz” dedi.

OTOBÜS ŞUBATTA GELİYOR

Bu ayın 21’inde genç takımın ve şubat ayında ise A takım otobüsünün geleceğini belirten Yüksel Yıldırım’ın, “Türkiye’de sadece Samsunspor'un sahip olacağı otobüs yaptırıyorum. Bayer Münih ve Barcelona gibi takımların kullandığı otobüslerden. Şubat ayının ortasına doğru dışı giydirilmiş olarak gelecek” ifadelerini kullandı.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER