HEDEF 1. LİG

Yılport Samsunspor’da transferi gerçekleştirilen üç futbolcunun dışında savunma ve forvet bölgesi olmak üzere iki transfer daha bekleniyor. Kırmızı-beyazlılar, bu bölgelere Spor Toto 1. Lig’de forma giyen faydalı olacağına inandığı futbolcuları katmayı hedefliyor

HEDEF 1. LİG

İKİ TRANSFER DAHA BEKLENİYOR

Yılport Samsunspor’da kaleci Nurullah Aslan, orta saha oyuncuları Yılmaz Özeren ve Onur Eriş’in transferinin ardından öncelik olarak savunma için transfer çalışmaları dört koldan sürüyor. Kulüp Başkanı İsmail Uyanık’ın yakından ilgilendiği transfer görüşmelerinde isimler sır gibi saklanırken, Antalya kampına kadar ise bitirilmesi planlanıyor. Stoper ve forvet pozisyonuna olmak üzere iki transfer daha yapılması bekleniyor.

İSKELET KADRO ÇALIŞMASI

Kırmızı-beyazlıların hedefinde Spor Toto 1. Lig’de forma giyen oyuncular olduğu öğrenildi. Kulüp Başkanı İsmail Uyanık’ın, yapılan transferleri bir sonraki sezonun da iskelet kadrosunu oluşturmasını istediği ve bu doğrultuda sezon sonu şampiyon olunması halinde Spor Toto 1. Lig’de gerekli olan takviyelerin yapılmasının ardından kadronun büyük ölçüde de korunması hedefleniyor.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER