Hayalim Beşiktaş'ın Hocası Olmak

Süper Lig'in ikinci yarısına damga vuran Gençlerbirliği'nin Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez A Spor'a özel açıklamalarda bulundu.

Hayalim Beşiktaş'ın Hocası Olmak

Üzülmez, başkent ekibinin başarısının oyuncuların armayı sahiplenmesinden kaynaklandığını söyledi. Şampiyonluk yarışında  Beşiktaş'ı şanslı gördüğünü belirten Üzülmez, siyah beyazlı ekibin "2003 ruhunu" yakaladığını ifade etti.

"19 PUAN BİZİM İÇİN DE SÜRPRİZ OLDU"

Tabi 19 puan bizim için büyük bir başarı, kabul etmek gerekiyor 9 maçta, özellikle  Antalya'dan itibaren oyuncularımız ile birlikte güzel bir sinerji yakaladık, bir birliktelik yakaladık. Hem saha içinde hem saha dışında, disiplin içerisinde mücadele eden bir  Gençlerbirliği takımı var. Her zaman inanıyorduk kendimize, inancımız, güvenimiz fazlasıyla vardı. Bizdeki o inanç ve güveni oyuncularımıza aşılamaya çalıştık.

"OYUNCULAR ARMALARINA SAHİP ÇIKTILAR"

Zaten takıma baktığını zaman hem birey olarak hem takım olarak çok karakterli bir takıma sahibim. Armalarına sahip çıktılar, armalarına sahip çıkan bir oyuncu topluluğu da başarılı olur, şu ana kadar onu başardık.

"BEŞİKTAŞ 2003 RUHUNU YAKALADI"

Ben en son 2003 ve 2009 yıllarında şampiyonluk yaşadım  Beşiktaş'ta. Şu anda  Beşiktaş'taki görüntüye baktığınız zaman 2003 yılındaki ruhu yaşıyorum. İstemek, birliktelik, kazanmak. Kazanan, inanan bir oyuncu topluluğu var  Beşiktaş takımında.

"HAYALİM BEŞİKTAŞ'IN HOCASI OLMAK"

'Hayalinizde  Beşiktaş'ın teknik direktörlüğü var mı?' sorusuna ise Üzülmez şöyle cevap verdi ' Var tabi ki, bunu çok da saklamamam gerekiyor, çünkü ben o camiada 11 yıl hizmet ettim. Anadolu kulübünden gelip de en fazla oynayan oyunculardan birisiyim ben. Dolayısıyla ben o camiayı seviyorum. Ama ben şu anda  Gençlerbirliği takımındaki başarımı daha çok önemsiyorum.'

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER