GSTV kanalında önemli açıklamalar

Galatasaray Yönetim Kurumu GSTv de önemli açıklamalarda bulundu

GSTV kanalında önemli açıklamalar

Galatasaray Yöneticisi Levent Nazifoğlu, GSTV'de katıldığı programda çarpıcı açıklamalar yaptı. Beşiktaş derbisi ile ilgili açıklamalar yapan Nazifoğlu, maç sonrasında tartışma yaratan açıklamalarına da açıklık getirdi.


Levent Nazifoğlu ayrıca Beşiktaş taraftarını kızdıracak açıklamalar da yaptı. İşte Galatasaray'lı yöneticinin öne çıkan sözleri:


Olaylar soğuduktan sonra daha çok koydu. Çok üzüldük. Florya'dan dönerken otobüsta çıt çıkmıyordu. Bir taraftan da seviniyorum. Beşiktaş'ın sahasında berabere kalınmasına üzülen taraf biz olduk. Maça çok iyi başlamıştık, 2-0 öne geçtik. Ama galibiyeti koruma içgüdüsü 2. yarı işleri değiştirdi.


'HEDEFİMİZ ŞAMPİYNLAR LİGİ FİNALİ

Açıkcası Tolga'dan bu kadar yüksek bir performans ben de beklemiyordum. Eren Derdiyok’ta da bu kadar önemli bir performansın hemen olacağını beklemiyordum. 5 maçta 5 gol çok önemli. Kimse 4 milyon Euro etmez diye Eren'i almadı. Fakat biz inandık. Şimdi 10 milyon Euro'yla bile kimse bize gelmesin.

'AYSAL OLMASAYDI, BRUMA OLMAZDI'

Ünal Aysal, Bruma'yı almasaydı Bruma gibi bir oyuncumuz olmayacaktı. Bruma için ne desek bizi yalancı çıkarıyor. Bruma'nın Beşiktaş maçında attığı golü dünyada kaç oyuncu atar.  Şimdi biz bu çocuğa nasıl fiyat biçelim? Allah vergisi bazı şeyler var, Bruma'nın o sürati, durup çabuk hareketlenmesi, hızlı düşünmesi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER