GENK EKİBİ SAMSUN’DA

Belçika’nın Genk Takımı altyapı sorumluları, Yılport Samsunspor’un ve Samsun’daki amatör takımlarının altyapılarını gezdi. Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık’ın da yer aldığı gezinin sonunda fikir alışverişi yapıldı

GENK EKİBİ SAMSUN’DA

BİLGİ ALDILAR

Belçika’nın Genk Takımı altyapı sorumluları, Yılport Samsunspor’un ve Samsun’daki amatör takımlarının altyapılarını gezerek fikir alışverişinde bulundu. İlk olarak Yılport Samsunspor’un altyapısını gezen Belçika’nın 1. Lig ekiplerinden Genk Altyapı Direktörü Roland Breugelmans, Altyapı Direktör Asistanı Eddy Vanhemel ve Racing Genk Futbol Akademisi Öğretmeni Ünsal Aytan, burada Altyapı Sorumlusu Ali Kemal Gedikli ve Altyapı Gençlik Geliştirme Sorumlusu Hakkı Bayrak’tan bilgiler aldı.

AMATÖR MAÇ İZLEDİLER

Daha sonra Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık ile birlikte Kadıköyspor Tesisleri ve Atakum Belediyespor Tesisleri’ni gezdiler. Kadıköyspor Tesisleri’nde incelemelerde bulunan Genk takımı altyapı sorumluları, burada antrenman yapan oyuncuları izledi. Ardından Atakum Belediyespor’un tesislerinde incelemelerde bulunan Genk takımı altyapı sorumluları, daha sonra Atakum Belediyespor- Türk Telekomspor’un maçını da izledi.

BAŞKAN TAŞÇI DA KATILDI

Gezi öncesi Başkan İsmail Uyanık, Genk Altyapı Direktörü Roland Breugelmans, Altyapı Direktör Asistanı Eddy Vanhemel ve Racing Genk Futbol Akademisi Öğretmeni Ünsal Aytan’a Yılport Samsunspor’un formasını hediye etti. Geziye Başkan İsmail Uyanık’ın yanı sıra, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Yılport Samsunspor Başkan Danışmanı Hakkı Yeşilyurt, Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Aydın, Basın Sözcüsü Suat Çakır ve Alt Yapı Sorumlusu Ali Kemal Gedikli eşlik etti.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER