Galatasaray'ın Listesindeki O İsim, Sözleşmesini Feshetti

Galatasaray'ın istediği Engin Bekdemir, alacaklarının ödenmediğini gerekçe göstererek Eskişehirspor'la olan sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti.

Galatasaray'ın Listesindeki O İsim, Sözleşmesini Feshetti

Eskişehirspor'da sezonun öne çıkan isimlerinden olan  Engin Bekdemir, alacakları ödenmediği gerekçesiyle sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti. Bu sezon attığı güzel goller ve asistleriyle ön plana çıkan oyuncunun  Galatasaray'ın da transfer listesinde olduğu biliniyor.

ES-ES MACERASI SON BULDU

Bu sezon son haftalara kadar direnmesine karşın kümede kalmayı başaramayan  Eskişehirspor'da sezon içindeki şık golleri ve asistleriyle ön plâna çıkan başarılı orta saha oyuncusu  Engin Bekdemir, alacakları ödenmediği gerekçesiyle sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti.

BOŞA ÇIKTI

Sezon başı  Çaykur Rizespor'dan bedelsiz olarak  Eskişehirspor'a katılan 24 yaşındaki sol kanat oyuncusu, bu hamlesiyle boşa çıkmış oldu.  Engin Bekdemir, şu an istediği bir kulüple sözleşme imzalayabilir.

GALATASARAY'IN DA LİSTESİNDE

Aynı zamanda  Belçika vatandaşı olan ve bu sezon 7 gol, 4 asistlik performans sergileyen oyuncuyla başta  Galatasaray olmak üzere  Kasımpaşa ve  Başakşehirde ilgileniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER