Galatasaray, Fikret Orman'a Sert Yanıt Verdi

Galatasaray'daSezgin, Fikret Orman'ın sözlerine yanıt verdi, "4 yıllık başkanlık döneminde G.Saray'ın 3 lig, 3 Türkiye, 2 Süper Kupa zaferine tanıklık etmek zor olmalı." dedi

Galatasaray, Fikret Orman'a Sert Yanıt Verdi

Beşiktaş Başkanı  Fikret Orman'ın sarı-kırmızılıları hedef alan açıklamalarına,  Galatasaray Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin resmi internet sitesi aracılığıyla cevap verdi.

Galatasaray resmi internet sitesinde yer alan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin, çıktığı televizyon programlarında sık sık  Galatasaray'ı hedef alan açıklamalar yapan  Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı  Fikret Orman'ın sözlerini değerlendirdi. Sezgin şunları söyledi:

"TARTIŞMALAR ANLAMSIZ"

"Fikret Orman,  Galatasaray'a saldırmanın rating getirdiğinin bilincinde. Ekranlarda sarf ettiği her söze verilecek bir cevabımız var ancak buna gerek görmüyoruz. Sadece bir kaç sezon önce, bugün şampiyonluk yarışına girdiği kulüp ile kendi kulübü arasında oynanamamış bir Süper Kupa Finali hafızalardaki tazeliğiyle orta yerde dururken, 23 yıl öncesinin mesnetsiz iddialarını tartışmayı anlamsız buluyoruz.

"AĞIRLIĞI TAŞIMAK ZOR OLMALI"

Hiç şüphe yok ki 4 yıllık kulüp başkanlığı döneminde  Galatasaray'ın kazandığı 3 Süper Lig Şampiyonluğu'na, 3 Türkiye Kupası ve 2 Süper Kupa zaferine tanıklık etmek, 4. yıldızın ağırlığını taşımak Sayın Orman açısından çok zor olmalı.

"HEDEFİNE ODAKLANSIN"

Orman'ın uzun yıllar sonra tanık olduğu şampiyonluk mücadelesinin verdiği stresle başa çıkmanın sıkıntısını yaşadığı da aşikâr. Şampiyonluk mücadelesi verme ve girdiği yarışları kazanma konusunda  Türkiye'nin en deneyimli kulübü olarak kendisine tavsiyemiz gereksiz polemiklerden uzak durması ve hedefine odaklanmasıdır."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER