Futbolcularla spor yapmak istiyorlar

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık’ı, Samsun Doğupark Ailesi adına ziyaret eden Burak Adıyaman, uygun bir zamanla her sabah Doğu Park’ta yaptıkları spor programlarından birine futbolcuların da katılmasını talep etti

Futbolcularla spor yapmak istiyorlar

İSTEKLERİNİ İLETTİ

Samsun Doğupark Ailesi olarak kendilerini adlandıran ve her sabah Doğupark’ta spor yapan grubu temsilen Burak Adıyaman, Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık’ı ziyaret etti. Adıyaman, “Samsunspor başkanımız sayın İsmail Uyanık’ı ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunarak dost hane ve sıcak bir ortamda keyifli bir sohbet yaptık. Görüşmenin amacı Samsunsporlu oyuncularımız ile birlikte 15 dakikalık bir spor ve beraberinde kahvaltı organizasyonu yapmayı canı gönülden arzuluyor ve isteğimizi kendisine belirtik” dedi.

UYANIK’A TEŞEKKÜR ETTİ

Adıyaman, “Oyuncularımız ile birlikte organizasyon düzenlenerek sohbet, söyleşi eşliğinde ve ayrıca fotoğraf çekimiyle birlikte güzel bir atmosfer oluşturularak oyuncularımıza gerekli destek ve moralin sağlanması, aynı zamanda Samsun şehrinin Samsunspor’a ve oyunculara karşı nasıl destek verildiğinin oyuncular nezdinde çok daha iyi anlaşılmasını istiyoruz. İyi bir şekilde bizi ağırlayan Samsunspor Başkanımız İsmail Uyanık’a çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER