Fikret Orman'dan Gökhan Gönül Yorumu!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Fenerbahçe ile sözleşmesi sona erecek olan yıldız oyuncu Gökhan Gönül'ün sözleşmesinin devam ettiğini hatırlatarak, "Bitsin sona bakarız" dedi.

Fikret Orman'dan Gökhan Gönül Yorumu!
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Bursa'nın Orhaneli ilçesinde bir okuldaki özel sınıfın açılışının ardından gazetecilerin transfer gündemine ilişkin sorularını yanıtladı.

Bir gazetecinin, Beşiktaş'ın Fenerbahçeli Gökhan Gönül ile anlaştığı iddialarının bulunduğunu söylemesi üzerine Başkan Orman, "Anlaşma olsa imza atılır o zaman da duyardınız. Gökhan'ın sözleşmesi devam ediyor. Bitsin sonra bakarız" diye konuştu.

MARIO GOMEZ AÇIKLAMASI

Başkan Orman, gol kralı Mario Gomez'in takımda kalıp kalmayacağı yönündeki bir soruya ise "Ben de merak ediyorum" diyerek gazetecilerin sorusuna esprili bir cevap verdi.

"BÖYLE HAYIRSIZ KONULARI KONUŞMAK İSTEMİYORUM"

Bir gazetecinin Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, "Ligde şampiyon takımı da düşen takımı da hakemler belirliyor" açıklamasını hatırlatması üzerine Başkan Fikret Orman, "Buraya hayırlı güzel bir iş için geldik böyle hayırsız konuları konuşmak istemiyorum" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER