Fenerbahçeliler de Destekliyor

Beşiktaş Kulübünün olağan seçimli genel kurulunda tek aday olan mevcut başkan Fikret Orman, oyunu kullandı

Fenerbahçeliler de Destekliyor

BJK Akatlar Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilen kongrede, oyunu 1 numaralı sandıkta kullanan Orman, basın mensuplarına açıklama yaptı.

Seçimin siyah-beyazlı kulüp için hayırlı olmasını dileyen Fikret Orman, "Allah utandırmasın. Bugün daha sakinim. Allah, Beşiktaşlıları akşam da sevindirmeyi nasip etsin." dedi.

"İKİ SANİYEDE ÖZETLENECEK BİR ŞEY DEĞİL"

Şampiyonluk süreci özetlenmesi istenen Orman, "İki saniyede özetlenecek bir şey değil. Çok yoğun geçti. Stadı bitirme süreci son 6 ayda çok yoğundu. Çok yorgunum. Ramazan ayına kadar derneklerimin programları var. Bu akşam sonuç gelirse, kutlamaları organize edeceğiz. Sonra transferler var, bize tatil zor gözüküyor" ifadelerini kullandı.

"ALLAH ISLAH ETSİN"

Doping testi hakkında da konuşan Orman, "TFF'de kimsenin doping testinden haberi yok. Böyle bir şey yapılabilir ama bu kimseye yapılmamış. Ligin bitimine iki gün kalmış, bayram değil seyran değil eniştem beni neden öptü? TFF yetkilileri de durumu anlamadı, bize anlayış gösterdiler. Arkadaşlar istifa etmişler, istifa etmeselerdi de işlerini düzgün yapsalardı. Bir iki tanesi de bizde çalıştı. Ayıp yani. Bu sonuçlar 1 ay sonra çıkacak. Hadi diyelim bir ay sonra kupayı almışız, bir oyuncuda pozitif bir şey çıktı, ne olacak, oyuncu ceza alacak! Kupa müzeye gitmiş olacak, ne maksat vardı yani, Allah ıslah etsin. Cengiz Zülfikaroğlu, Mete Düren, Servet Yardımcı, kimse bilmiyor. Hepsi tepki gösterdi. Şimdi kupa alacağız, TFF'deki insanlar gelip kupa verecek, neden arayı açıyorsunuz? Olanda hayır vardır ne diyeyim." açıklamasını yaptı.

FENERBAHÇELİ TARAFTARLAR DA ŞAMPİYON OLMAMIZI İSTİYOR

Fenerbahçeliler'in de Beşiktaş'ın şampiyon olmasını istediğine vurgu yapan Orman,"Sadece Beşiktaşlılar değil başka takımların taraftarlarından da şampiyonluğumuzu isteyenler var. Fenerbahçe taraftarlarının içinden de bizim şampiyon olmamızı isteyen vardır. Vardır yani neden olmasın" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER