Fenerbahçe'de Flaş Transfer

Fenerbahçe, uzun süredir peşinde olduğu Valencia'da oynayan Sofiane Feghouli transferini bitirdi.

Fenerbahçe'de Flaş Transfer
Valencia ile biten mukavelesini uzatmaya yanaşmayan Cezayirli oyuncu için birçok devle yarışan sarı lacivertlilerin bu transferi bitirdiği öğrenildi.
Fenerbahçe yöneticileri, 26 yaşındaki oyuncuya 3 yıl için bonuslarla beraber 11 milyon Euro, yani 35 milyon TL ödeyecek. Menajerinden İstanbul ve Fenerbahçe Kulübü hakkında detaylı bilgiler alan Feghouli’nin kısa zaman içinde Türkiye’ye gelmesi beklentiler arasında.
Fenerbahçe, uzun süredir istediği Sofiane Feghouli’nin menajerini İstanbul’a getirip sezon sonu için el sıkışmıştı.
İspanyol ekibiyle biten mukavelesini uzatmaya yanaşmayan Cezayirli oyuncu için birçok devle yarışan sarı lacivertlilerin, hazırladıkları 3 yıllık bir paketle işi bitirdiği öğrenildi.
Şu an yılda yaklaşık 2.5 milyon Euro dolayında (8 milyon TL) bir para kazanan ve Valencia ile ilk etap görüşmelerinde bu rakamın 4 milyon Euro (yaklaşık 13 milyon TL) nete çekilmesini isteyen Feghouli, istediği rakamı alamayınca masadan kalkmıştı.
İSTANBUL'A GELEBİLİR
O pazarlıklardan da haberdar olan Fenerbahçe yöneticilerinin, 26 yaşındaki oyuncunun istediği yıllık ücreti büyük ölçüde karşıladığı ortaya çıktı. Bonservisi de bulunmayan Cezayirli’ye sarı lacivertliler 3 yıl için bonuslarla beraber 11 milyon Euro, yani 35 milyon TL ödeyecek. Menajerinden İstanbul ve Fenerbahçe Kulübü hakkında detaylı bilgiler alan Feghouli’nin kısa zaman içinde Türkiye’ye gelmesi beklentiler arasında.
KAYNAKFANATİK
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER