Fenerbahçe'den imza şov! 

Fenerbahçe yeni transferleri Nabil Dirar, Carlos Kameni ve sözleşme yenilenen oyuncuları Volkan Demirel ve Hasan Ali Kaldırım için imza töreni düzenledi.

Fenerbahçe'den imza şov! 

Fenerbahçe yeni transferleri Nabil Dirar, Carlos Kameni ve sözleşme yenilenen oyuncuları Volkan Demirel ve Hasan Ali Kaldırım için imza töreni düzenledi.
 
"G.SARAY'DA SEVDİĞİM ENDER İNSANLARDAN"

Uzun yıllar Fenerbahçe'de kalmak istediğini ifade eden Volkan, "Uzun yıllar Fenerbahçe'ye hizmet etmek istiyorum, Müjdat ağabeyde rekor, ben de 40 yaşıma kadar oynamak istiyorum. Ben ilk formamı giydiğimde bunları düşünememiştim. Hayat ilerledikçe, daha iyi görebiliyorsunuz. Ne kadar çok Fenerbahçe forması giyersem giyeyim benim için gururdur. Biz burada tek hedef için çalışıyoruz. Kim gelirse gelsin Fenerbahçe'ye hizmet etmek için çalışacaktır. Muslera ile dışarıda yemek ortamlarımızda buluşmuşluğumuz oldu. Galatasaray camiasında sevdiğim saygı duyduğum ender insanlardan bir tanesi" dedi.

ALİ YILDIRIM: "SÖZLEŞME VOLKAN'IN İSTEDİĞİ KADAR"

Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Yıldırım ise, "Bugün önemli bir gün, Fenerbahçe'nin uzun yıllardır kalesini koruyan Volkan Demirel'in son imza törenini yapacağız. Volkan Demirel'e takımda kaldığı için teşekkür ediyoruz, zaten başka seçeneği de yoktur. Volkan'ı seviyoruz ve teşekkür ediyoruz. Bundan başka bir şey hiç bir zaman düşünmedim. Zihnim aklım elverdiği sürece Fenebrahçe'ye hizmet edeceğim. Teşekkür ediyorum. Volkan istediği müddetçe Fenerbahçe'de kalacaktır" şeklinde konuştu.

HASAN ALİ KALDIRIM'IN SÖZLERİ

Fenerbahçe'de kariyerine devam etmekten dolayı mutlu olduğunu ifade eden Hasan Ali Kaldırım, "Fenerbahçe'ye imzam benim en önemli imzamdı. Fenerbahçe ailesinin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Fenerbahçe'nin parçası olabilmek parayla satın alınacak bir şey değil. İnşallah hayırlısı olur. Son iki sezonda istediğimiz yerde bitiremedik. Fenerbahçe her sezon şampiyonluğa oynar, sadece Lig değil Avrupa'da da başarı ister. Tabii sadece bana değil arkadaşlarıma da kötü yorumlşar geldi. Ancak bunların sorumlusu biziz, bunu düzeltecek olan da biziz. Bu sene daha iyi oynayarak taraftarımızı mutlu etmeliyiz" dedi.

"AYKUT KOCAMAN İLE BAMBAŞKA BİR HAVAMIZ VAR"

Aykut Kocaman ile başka bir havaya büründüklerinin altını çizen Hasan Ali, "Aykut hoca ile daha önce çalışma imkanımız oldu. Umarım onun için de hayırlısı olur. Ben ilk günkü gibi ümitliyim. Ayku Hoca2nın bir felsefesi var. Bu ilk geldiği günden itibaren belli oldu. Kendi imajımı uzun süredir yaptırmak istiyordum zaten. Geçen sene ilk devre bir maç burnum tıkanmaya başlamıştı. Sürekli burun spreyleri ile oynuyordum. Son maçtan sonra ameliyat oldum ancak şu an durumum iyi. Belki 3-4 hafta maske ile oynamak zorunda kalabilirim" şeklinde konuştu.

"FENERBAHÇE İLE İKİ KEZ GÖRÜŞTÜM, İMZALADIM"

Fenerbahçe ile imza sürecini de anlatan Hasan Ali, "İmza sürecimde medyada yanlış bir algı vardı. Ben Fenerbahçe ile 2 kez görüştüm. Fenerbahçe kalmamı istedi ben de kaldım. Çok konuşmak istemiyorum bu konu hakkında. Beni istediler ben de kabul ettim, getrisi teferruat. Kendimle ilgili taraftarların önyargılı davrandığını düşünmüyorum. Ben sadece takımıma katkı sağlamak zorundayım, dönem dönem kötü performans sergileyebiliriz ancak elimden geleni yapıyorum. Tabii ki hatalar olacak. Bugüne kadar ne yaptıysam bundan sonra da onu yapacağım" ifadelerini kullandı.

DİRAR: EN BEĞENDİĞİM İSİM HASAN ŞAŞ

Hasan Ali'den sonra söz alan Nabil Dirar "Umarım bu kulübü destekleyen hiç kimseyi hayal kırıklığına uğratmam. Umarım iyi işler yapıp kariyerime öyle nokta koyarım. Fenerbahçe'ye kupalar kazanmak için geldim. Kendimi en iyi hissettiğim pozisyon sağ bek. Defans yapmayı seviyorum. Ama burada önemli olan takımın çıkarlarıdır. Türkiye'yi yakından takip ettiğim dönemlerden izlediğim, stilini en beğendiğim isim Hasan Şaş'tı." dedi.

KAMENİ: VOLKAN GİBİ BİR EFSANE...

Yeni transfer kaleci Carlos Kameni ise, "Fenerbahçe gibi bir kulübün oyuncusu olmak benim için büyük keyif verici bir şey. Türkiye'nin en önemli kulüplerinden birine geldim. Kulübün efsaneleri Volkan ve Mehmet Topal'a da çok teşekkür ederim. Burada sıcak karşılandım. Bu durum benim adaptasyon sürecimi de kısa tutacaktır. Volkan gibi efsane bir kaleciyle soyunma odasını paylaşmak büyük keyif. Rekabet bizi sadece ileri taşır. Fenerbahçe büyür. Fenerbahçe'nin başarısı için elimden geleni yapacağım." diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER