Evimin kirasının vermekte zorlandım

Samsunspor'dan ayrılan Halil İbrahim Pekşen bir açıklama yaparak, "Kimi zaman evimin kirasını bile vermekte zorlanırken Elazığspor'dan gelen teklifi içim acıyarak da olsa kabul etmek zorunda kaldım" dedi.

Evimin kirasının vermekte zorlandım

Halil İbrahim Pekşen bir açıklama yaparak Smasunspor'dan neden ayrıldığı söyledi. Çok zor günler geçirdiğine dikkat çeken Pekşen, "Ramazan Bayramı'nın arifesinde toplu olarak aldığım para 10 bin TL. Bugüne kadar prim dışında hiç para alamadım. Sürekli verilen sözler tutulmadı. Evliyim, yeni doğan bir çocuğum var. Onlara bakmak zorundayım. Kimi zaman evimin kirasını bile vermekte zorlanırken Elazığspor'dan gelen teklifi içim acıyarak da olsa kabul etmek zorunda kaldım" ifadelerini kullandı.

'ELLERİNİ VİCDANLARINA KOYSUNLAR'

Eleştirilere maruz kaldığını belirten Pekşen, "Beni bu konuda eleştirenler lütfen bu durumu kendileri yaşadıklarında nasıl bir yol izleyeceklerini gözden geçirsinler ve eleştirilerini ellerini vicdanlarına koyarak yapsınlar. Ben Samsunluyum ve iyi bir Samsunsporluyum. Bu gerçeği kimse değiştiremez. Bana bu güne kadar destek olan, anlayış gösteren, herkese en derin sevgilerimi sunuyorum. Ve tüm samimiyetimle söylüyorum ki doğru yönetilen bir Samsunspor'un kesinlikle düşme kaygısı olmaz. Gerçekten çok bir camia ve büyük bir taraftara sahip" dedi.

Fatih TUTAR

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2018, 10:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER