Eto'nun Hayali Gerçek Oldu

Samuel Eto’o, cumhurbaşkanıyla futbol oynamak istediğini söyledi

Eto'nun Hayali Gerçek Oldu

Samuel Eto’o Vakfı’nın 16 Temmuz’da Antalya Arena’da Türk ve Dünya Karması özel maçıyla yapılacak 10 yıl kutlamasının tanıtım toplantısı gerçekleşti.

Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen organizasyonun tanıtım toplantısında açıklamalarda bulunan Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, böyle bir organizasyona ev sahipliği yaptıkları için çok heyecanlı olduklarını belirtti.

“TÜRKİYE’DE GÜVENDEYİM”

Toplantıda açıklamalarda bulunan Eto’o, “Birçok önemli oyuncuyu buraya davet ettim. Antalya şehrinde 16 Temmuz’da bu maçı oynayacağız. Bu benim için doğum günümden çok daha fazla. Hem Antalya hem de Türkiye’yi onurlandıracağız. Ben Türkiye’ye gelmeden önce sürekli Türkiye’den bahsediliyordu. Ben Türkiye’de güvendeyim. Buradaki insanlar çok sıcakkanlı. Altyapı da inanılmaz düzeyde iyi bir altyapımız var. Dünya futbolunun geleceği Türkiye ile bağlantılı olacak. Türkiye çok önemli bir isim olacak dünyada. Türkiye’ye teşekkür ediyorum her şey için” diye konuştu.

“CUMHURBAŞKANI İLE OYNAMAK İSTERİM”

“Bana Türkiye Cumhurbaşkanının çok iyi bir futbolcu olduğu da söylendi” diyen Kamerunlu yıldız, “Umarım gelip bizle birkaç dakika da olsa bizle oynar. Ben dünyanın en büyük oyuncuları ile oynadım ama Sayın Erdoğan’la da oynamak isterim. Eğer onunla bir maç yapabilirsem bu benim için çok büyük ve güzel bir hediye olacak. Bu vakfımız için de çok güzel bir hediye olacak. Umarım 16 Temmuz’da Antalya’ya gelirsiniz” açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER