Erdoğan'ın katılımıyla bugün açılacak!

Bordo-mavili camianın büyük bir heyecanla beklediği Akyazı Stadyumu bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla resmen açılacak.

Erdoğan'ın katılımıyla bugün açılacak!

Trabzonspor'un yapımına 2013'te başlanan Akyazı Stadyumu bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Katar Emiri Şeyh Temim Bin Hamad Al Sani'nin katılımıyla açılacak. Açılışa Başbakan Binali Yıldırım'ın yanı sıra Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, siyasiler, bürokratlar, spor adamları, Trabzonspor'a hizmet etmiş eski başkanlar, futbolcular ve vatandaşlar da katılacak. 17.30'da Avni Aker Stadı'ndan kortej yürüyüşü ile başlayacak programda 3D animasyon gösterileri, koreografiler, protokol konuşmaları ve Mazlum Kiper'in anlatımıyla bordo-mavili kulübün 50 yıllık tarihinden daha önce yayınlanmamış özel görüntüleri içeren bir video etkinliği yer alacak.

OTOBÜSLER KALDIRILACAK

Vatandaşların ücretsiz olarak izleyebileceği açılış organizasyonu için şehrin çeşitli yerlerinden otobüsler de kaldırılacak. Bu arada Akyazı Stadyumu'nun da içinde bulunduğu kompleksin adının Şenol Güneş Kompleksi olarak belirlenmesinin ardından stadın sponsoru da açılış günü duyurulacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER