ERCAN İMZALADI

Yılport Samsunspor’un kaptanı Ercan Yazıcı sözleşme yeniledi. 3 yıllığına imza atan Yazıcı, “Ben çok mutluyum. Aidiyet duygum olan bir kulüp. Altyapısıyla beraber 13’üncü yılımı geçiriyorum” dedi

ERCAN İMZALADI

Yılport Samsunspor kaptan Ercan Yazıcı ile üç yıllık sözleşme yeniledi. Nuri Asan Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza töreni öncesi konuşan Yılport Samsunspor Genel Menajer Yardımcısı Ercan Koloğlu, “Kaptanımız ile 3 yıllık yeni bir sözleşme imzalıyoruz. Takımımıza ve camiamıza hayırlı olsun” dedi.

‘BEN ÇOK MUTLUYUM’

Kendisiyle 3 yıllık sözleşme yenilendiği için mutlu olduğunu ifade eden kaptan Ercan Yazıcı, “Ben çok mutluyum. Aidiyet duygum olan bir kulüp. Altyapısıyla beraber 13’üncü yılımı geçiriyorum. Biran önce takımıma dönüp katkı sağlamak istiyorum. Takımıma dönüp şampiyonluk yolunda elimden geleni yapacağım” diye konuştu.

‘DEĞNEKLERDEN KURTULDUM’

Sakatlığı hakkında da bilgi veren Ercan Yazıcı, “Şu andaki aşamada 40 günlük bir zaman geçti. Değneklerden kurtuldum. Doktor, ikinci yarının son 8 haftasında yüzde 100 takımla birlikte çalışmalara katılabileceğimi söyledi” şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından kaptan Ercan Yazıcı, kendini Yılport Samsunsporlu yapan 3 yıllık imzayı attı.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER