Ercan ameliyata giriyor

Geçtiğimiz hafta antrenmanda sakatlanarak çapraz bağlarında yırtık oluşan Yılport Samsunspor’un kaptanı Ercan Yazıcı, yarın İstanbul’da ameliyat olacak. Yetenekli oyuncunun 5-6 ay civarında sahalar uzak kalacağı belirtildi

Ercan ameliyata giriyor

ÇARPAZ BAĞLARINDA YIRTIK VAR

Yılport Samsunspor’da kaptan Ercan Yazıcı’nın yaşadığı sakatlık moralleri bozdu. Gaziantepspor maçı öncesinde antrenmanda sakatlanan futbolcu tedavi için gitti İstanbul’da çapraz bağlarında yırtık olduğunu öğrendi. Dün Samsun’a gelen oyuncunun tekrar İstanbul’a dönerek yarın İstanbul Acıbadem Hastanesi’nde ameliyat olacağı öğrenildi. Ameliyatın ardından ise kaptan Ercan’ın sahalara dönmesi uzun bir süre alacak.

‘5-6 AY UZAK KALACAK’

Yılport Samsunspor teknik direktörü Taner Taşkın, kaptan Ercan Yazıcı'nın sakatlığının ciddi boyutta olduğunu söyledi. Çapraz bağlarında yırtık tespit edildiğini söyledi. Taşkın, kaptan Ercan’ın ameliyatsız iyileşme ihtimalinin çok zayıf olduğunu söyledi. Ercan Yazıcı'nın durumunun takım içinde büyük bir moral bozukluğuna yol açtığını da sözlerine ekleyen teknik adam, “Çok güvendiğimiz bazı doktorlara sorduk ama ameliyatsız kurtarma şansı çok zayıf. Muhtemelen 5-6 ay sahalardan uzak kalacak” dedi.

Gazete Gerçek

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2018, 14:00

Erkan Kaya

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER