Emre Belözoğlu ve Volkan için çok sert sözler!

Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Başakşehir'in Rize'de yaşanan olaylar sonrası sadece 2 oyuncuyu kadro dışı bırakmasının yetersiz olduğunu söyledi.

Emre Belözoğlu ve Volkan için çok sert sözler!

Usta yorumcu Rıdvan Dilmen, Başakşehir'in sadece 2 oyuncuyu kadro dışı bırakmasının yetersiz olduğunu söyledi. Emre Belözoğlu ile Volkan Babacan'ın takımla yollarının ayrılması gerektiğini belirten Dilmen, "Rize'de gazeteci arkadaşımız mağdur edildi, sahip çıkmamız lazım, tamam. Ama niye sadece Yalçın'la Ufuk orada kurban edildi? Volkan Babacan'ı niye kadro dışı bırakmıyorsunuz? Mahmut'u niye kadro dışı bırakmıyorsunuz? Yalçın 30 küsür yaşında bir adam 20 yıldır oynamış, adam bir hata yapmış, cezası neyse federasyon verecek. Başakşehir ailevi duyguları çok iyi bir kulüpse o zaman hepsini kadro dışı bıraksın. Adaletsizlik yapmasınlar. Hadi Volkan Babacan'ı, Emre Belözoğlu'nu takımdan göndersenize! Gücünüz Yalçın'a ve oynamayan Ufuk'a yetiyor. TFF görüntülere rağmen Mahmut'u niye atlamış? Çünkü Başakşehir'de haftaya oynayacak stoper yok." diye konuştu.

"BURASI NASIL ÜLKE BÖYLE?"

Daha önce Türk futbolundaki şiddet olaylarını hatırlatan Dilmen; "Aziz Yıldırım soyunma odasına küfür etmek için iner. Trabzon'da hakemleri dışarı çıkartmazlar. Sayın Cumhurbaşkanımız arayıp çıkarır. Kupa kaldıracaksın ışıkları söndürürler. Onda da Sayın Cumhurbaşkanımız araya girer. Bu nasıl ülke? Bu nasıl düzen böyle?" sözlerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER