Efsane Başkan Samsunspor'da

Samsunspor’un efsane başkanı İsmail Uyanık, sürpriz bir şekilde Nuri Asan Tesisleri’ne gelerek antrenmanı izledi.

Efsane Başkan Samsunspor'da

Samsunspor’un efsane başkanı İsmail Uyanık, sürpriz bir şekilde Nuri Asan Tesisleri’ne gelerek antrenmanı izledi. Antrenman öncesi futbolcularla sohbet eden İsmail Uyanık, “Verdiğiniz büyük mücadeleyi takip ediyorum. Hepiniz çok iyi birer savaşçısın Allah yardımcınız olsun” dedi

Samsunspor’un efsane başkanı İsmail Uyanık, sürpriz bir şekilde Nuri Asan Tesisleri’ne gelerek antrenmanı izledi. Antrenman öncesi futbolcularla sohbet eden Uyanık, “Verdiğiniz büyük mücadeleyi takip ediyorum. Hepiniz çok iyi birer savaşçısın Allah yardımcınız olsun” dedi
EN SON 2011 YILINDA GELMİŞTİ
Samsunspor’un efsane başkanı olarak bilenen İsmail Uyanık, Tarık Darende ile birlikte Nuri Asan Tesisleri’ne sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Uyanık, Kulüp Başkanı Erkurt Tutu ile idari binada yaptığı görüşmenin ardından antrenman sahasına geldi. Büyük bir ilgi ile karşılanan Uyanık, kulübe en son yine Erkurt Tutu başkanlığında Samsunspor’un Süper Lig’e yükseldiği 2010-2011 sezonunda geldiğini söyledi.
‘HEPİNİZ ÇOK İYİ BİRER SAVAŞÇISINIZ’
Kulüp çalışanları ile selamlaşan Uyanık, başkanlığı döneminde Samsunspor’un futbolcusu olan ve şu anda Teknik Direktörlük görevini üstlenen Osman Özköylü ile de sohbet etti. Özköylü’nün ısrarı üzerine antrenman öncesinde oyuncularla saha ortasında görüşen Uyanık, “Sizleri yakından takip ediyorum. Verdiğiniz onurlu ve büyük mücadeleyi biliyorum. Hepiniz çok iyi birer savaşçısınız” dedi.
MORAL VERMEK İÇİN GELDİ
Samsunspor’u hak ettiği yerlerde görmek istediğini belirten Uyanık, “Kalan son iki haftada sizlerin gerekeni yapacağını biliyorum. Allah yardımcınız olsun” diye konuştu. Kritik Göztepe maçı öncesinde moral vermek adına tesislere geldiğini ifade eden Uyanık, oyuncularla yaptığı görüşmenin ardından Kulüp Başkanı Erkurt Tutu ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte antrenmanı izledi.
Mustafa ATASEVEN

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2017, 11:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER