Dünya Şampiyonasında Türkiye'yi Temsil Edecek

Kick Boks Milli Takım kadrosuna giren Mustafa Kol Dünya Şampiyonasında, Hamide Yavuz ise Avrupa Şampiyonasında Samsun’u ve ülkemizi temsil edecekler

Dünya Şampiyonasında Türkiye'yi Temsil Edecek

12-22 Mayıs 2016 tarihlerinde Samsun’da yapılan Kick Boks Ring Türkiye Şampiyonasında Samsun takımı 14 madalya kazandı. Samsun takımı içerisinden Milli Takım kadrosuna giren Mustafa Kol Dünya Şampiyonasında, Hamide Yavuz ise Avrupa Şampiyonasında Samsun’u ve ülkemizi temsil edecekler.

 

Kick Boks Federasyonu Karadeniz Bölge Başkanı Samsun İl Temsilcisi Üzeyir Kodan; “Tatami branşları Türkiye Şampiyonası’nda hem şehrimize madalya kazandırmak hem de Milli Takıma daha fazla sporcu vermek için çaba harcayacağız. Türk sporuna katkı sağlayan Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç’a ve seçme müsabakalarında tesisini bize açan İlkadım Belediye Başkanı Sayın Erdoğan Tok’a, spor teşkilatına, antrenörlere, hakemlerimize, sporcu ve ailelerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Mustafa Kol ve Hamide Yavuz ise omuzlarındaki yükün farkında olduklarını ve hem Samsun2uj hem de Türkiye’yi en  iyi şekilde temsil etmeye çalışacaklarını söylediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER