'Doymuş oyuncular değil, hedefi olan oyuncular istiyorum'

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, “Artık doymuş oyuncularla değil, hedefleri olan oyuncularla oynamak istiyorum” dedi.

'Doymuş oyuncular değil, hedefi olan oyuncular istiyorum'
TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'da Teknik Direktör Osman Özköylü, takımın transfer çalışmalarıyla ilgili açıklamalar yaptı. Özköylü, “Transferlerle ilgili net bir şey yok. Bir sürü oyuncu teklif ediliyor. Takımlarda oynayan oyuncular ve boşa çıkacak oyuncular var. Ekstra bir oyuncu olmadıkça biz kendine güveni olan genç oyuncu almayı düşünüyoruz. Daha çok hedefi olan, kendini ispatlamaya ve yetenekli oyuncularla çalışmak istiyoruz. Transfer politikamızı buna endeksli olarak planlıyoruz. Artık doymuş oyuncuyla değil, hedefleri olan oyuncularla oynamak istiyoruz” diye konuştu.
Pazartesi günü deplasmanda karşılaşacakları Giresunspor maçından puan veya puanlarla dönmek istediğini ifade eden Özköylü, “Giresunspor'la aramızda 7 puan farkı var. Kolay bir maç olmayacak. Giresunspor iyi bir takım ve iyi oyuncuları var. Bu maçta en büyük sıkıntı sahanın ağır olmasından kaynaklanan şartlar olacak. Kar ve yağmur sahaları etkiliyor. İyi mücadele edeceğiz. Puan ve puanlar alacağımıza ben inanıyorum. Futbolcularımız ne istediğini biliyor. Giresunspor maçından puan almalıyız. Deplasmandan mutlu dönerek Göztepe maçını da iyi bir puanla atlatarak devre arasına iyi bir puan durumuyla girmek istiyoruz. Biz bu zorluğun altından kalkabilecek durumumuz var” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER