Dilmen'den Volkan Yorumu

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fatih Terim'in Volkan Demirel'i kadroya çağırmamasıyla ilgili "Daha önümüzde çok zaman var. 'EURO 2016'da olmayacak' demek yanlış." dedi

Dilmen'den Volkan Yorumu

Futbol yorumcusu  Rıdvan Dilmen, Türkiye-İsveç maçında  Volkan Demirel'in Milli Takım'a çağrılmamasıyla ilgili konuştu.

"ÖNÜMÜZDE ÇOK ZAMAN VAR"

Tecrübeli file bekçisinin EURO2016'da kadroda olup olmayacağıyla ilgili kesin konuşmanın yanlış olduğunu vurgulayan Dilmen; "Volkan oynamayacak çok iddialı olur. Önümüzde çok zaman var. 9 tane lig maçı var. Hazırlık maçları var. Buraya  Volkan Babacan'la geldik.  Fatih hocayla paylaşma şansım olmadı ama Volkan'la konuştuğumda kendi hatalarından da bahsetti ama o maçta çok üzüldüğünü de söyledi." dedi.

"VOLKAN'IN KADRODA OLMASINI İSTERİM"

Fatih Terim'in oyuncular için bir ağabey olduğunu da belirten Dilmen; " FatihTerim'i sadece bir hoca değil ağabey olarak da görmesi lazım. O günkü ortamda belki ben de aynı davranışta bulunurdum. Milli Takım oyuncusunun taraftarından küfür yemesi rahatsız edici olabilir. Sonucunun bu olacağını beklemiyordu belki. Volkan şu anda iştahlı.  Volkan Demirel'in  Volkan Babacan'la beraber milli takım kalesi için rekabetle kadroda olmasını isterim." diyerek sözlerini noktaladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER